Wynajem pokoi w Augustowie

Zapraszam do wynajmu pokoi całorocznie w pięknym domu nad jeziorem Białym w Augustowie.

Pełna oferta dostępna na stronach portalu eholiday.

Rezerwacje pod numerem tel. 660 343 053

Opis oferty:

Do wynajęcia całe pierwsze piętro w nowym domu jednorodzinnym (dom ma 200 m² natomiast 1 piętro ok. 80 m² powierzchni). Na piętrze znajdują się 4 pokoje, dwie łazienki i kuchnia- możliwość wynajęcia całej przestrzeni lub jednego, dwóch, trzech pokoi w zależności od potrzeb!!! Komfortowe pokoje! Biorąc pod uwagę długości pobytu i ilości osób cena jest do uzgodnienia.

W pokojach duże telewizory LCD LED (40" i 46") - telewizja cyfrowa naziemna. Wi-fi na terenie całego domu!

W pokojach znajdują się łóżka z wygodnymi materacami, stoły oraz krzesła. Pokoje jasne z dużymi oknami, wykończone naturalnymi materiałami: podłoga, parapety, meble to prawdziwe naturalne drewno. Kuchnia ogólnodostępna wraz z jadalnią (lodówka, zlewozmywak, kuchenka, garnki i sztućce).

Dwie piękne nowe łazienki a w każdej z nich bidet, ubikacja, prysznic, umywalka. Dwa z pokoi posiadają łoża małżeńskie z własną łazienką, pozostałe 2 pokoje mają łazienkę na korytarzu. Każdy pokój ma piękny duży taras, wynajmując całą powierzchnię mają Państwo do dyspozycji trzy tarasy!

Dom znajduje się 150 m od jeziora Białego, sklep spożywczy 20 m od domu. Możliwość zaparkowania auta. Przed domem znajduje się ławeczka i krzesła, tak więc jest możliwość wypoczynku na zewnątrz.

Ceny:

Pokój dwuosobowy - 60 zł/osoba

Pokój jednoosobowy: 60-70 zł/osoba

Wynajęcie powyżej 5 osób dorosłych - 50 zł/osoba

Dzieci od lat 3 do 12 - 20 zł/doba

Zaliczka jest podstawą rezerwacji (w przypadku rezygnacji z przyjazdu zaliczka nie jest zwracana).

Zapraszamy na spokojny wypoczynek (nie wynajmujemy kwatery osobom młodym chcącym organizować imprezy).