Kurs projektowanie wnętrz Kraków
(Kurs architekt wnętrz Kraków)
Szkolenie projektowanie wnętrz Kraków

Mgr inż. arch. Beata Skalska-Cimer - doktorantka na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kosciuszki w Instytucie Historii Architektury i Konserwacji Zabytków. Praca doktorska na temat "Wpływu wirtualnej rzeczywistości na prezentacje architektury".
Praca dyplomowa magisterska pt: "Centrum konferencyjno-hotelowe w ruinach kościoła i klasztoru Karmelitów bosych w Zagórzu" obroniona na Wydziale Architektury, Politechniki Krakowskiej.
Dyplom Royal Institute of British Architects (RIBA II) – Architektura WA PK.

Od 2015 r. Prowadzi w Krakowie pracownie projektową Futurum Architecture, projektując wraz z zespołem wnętrza mieszkalne i usługowe. Miała okazje projektować wnętrza dla klientów z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Libanu. Interesuje się grafiką 3d i technologią VR, gdyż uważa że w architekturze i projektowaniu wnętrz ważna jest prezentacja i komunikacja z klientem.

Kursy w Krakowie to wiele ciekawych spotkań w sklepach branżowych, z naszymi partnerami, ciekawe i dynamiczne zajęcia oraz rzetelna wiedza.


Dowiedz się więcej »


Terminarz kursów »


Galeria