Kurs projektowanie wnętrz Warszawa
(Kurs architekt wnętrz Warszawa)
Szkolenie projektowanie wnętrz Warszawa

W Warszawie kurs prowadzi Pani mgr inż. arch. Joanna Jęch, która jest absolwentką wydziału wzornictwa i architektury wnętrz. Architektem jest z pasji i powołania, a doświadczenie zdobywała w warszawskich pracowniach. Obecnie właścicielka pracowni projektowej, która powstała z myślą o tworzeniu nieszablonowych wnętrz. Z natury minimalistka i fanka kuchni włoskiej, we wnętrzach cieni to co estetyczne i funkcjonalne.
Pani Joanna to wykładowca z doświadczeniem, nic nie umknie jej uwadze, skromna i minimalistyczna oraz do bólu perfekcyjna. Kursy prowadzone jej programem to wyzwanie dla uczestników którzy są stale stawiani przed szeregiem wyzwań projektowych. Ceniona za wytrwałość w tłumaczeniu najbardziej skomplikowanych rzeczy, każdego uczestnika nie pozostawia samemu sobie, na każdym etapie szkolenia dba o dobrą znajomość wszystkich zagadnień, aby wykrzesać z każdego maksimum jego możliwości.

Kurs w Warszawie to spotkania obfitujące w wiele ciekawych spotkań w sklepach partnerskich, inwentaryzacja lokali użytkowych oraz wnętrz mieszkalnych.


Dowiedz się więcej »