Kurs projektowanie wnętrz Poznań
(Kurs architekt wnętrz Poznań)
Szkolenie projektowanie wnętrz Poznań

W Poznaniu kurs prowadzi Pani mgr. inż. Joanna Jęch. Absolwenta wydziału wzornictwa i architektury wnętrz. Architekt z pasji i powołania, doświadczenie zdobywała w warszawskich pracowniach. Obecnie właścicielka pracowni projektowej, która powstała z myślą o tworzeniu nieszablonowych wnętrz. Z natury minimalistka i fanka kuchni włoskiej, we wnętrzach cieni to co estetyczne i funkcjonalne.
Pani Joanna to wykładowca z doświadczeniem, osoba która trzyma wszystko w ryzach. Nic nie umknie jej uwadze, skromna i minimalistyczna oraz do bólu perfekcyjna. Kursy prowadzone jej programem to wyzwanie dla uczestników którzy są stale stawiani przed szeregiem wyzwań projektowych. Ceniona za wytrwałość w tłumaczeniu najbardziej skomplikowanych rzeczy, każdego uczestnika nie pozostawia samemu sobie, na każdym etapie szkolenia dba o dobrą znajomość wszystkich zagadnień, aby wykrzesać z każdego maksimum jego możliwości.

Kurs w Poznaniu to wiele ciekawych spotkań w sklepach branżowych, szkolenia u naszych partnerów, a także spotkania z ciekawymi ludźmi z branży architektonicznej.


Dowiedz się więcej »